Teatr Integracyjny "Po Godzinach"

Teatr integracyjny "PO GODZINACH"
Teatr integracyjny „…po godzinach”, w którym biura udział nauczyciele, rodzice i uczniowie powstał w roku szkolnym 2005/2006.

Pierwszym przedstawieniem przygotowanym z okazji DEN był „Czerwony Kapturek”.
Z okazji andrzejek przedstawiliśmy inscenizację wiersza „Na straganie”.
Z  okazji Dnia Dziecka zorganizowanym w MOK Guido przedstawiliśmy bajkę „Czerwony Kapturek”.

W roku szkolnym 2006/2007
  • przygotowaliśmy akademię z okazji DEN
  • świąteczne śpiewanie- podczas wigilii szkolnej i wigilii Stowarzyszenia KONTAKT
  • „Wiersze dla zakochanych” z okazji Walentynek
  • przedstawienie „Jaś i Małgosia” z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole oraz z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego w Kinie Roma, a także w Kawiarni Artystycznej DMiT.

W roku szkolnym 2007/2008
  • przygotowaliśmy andrzejki – wróżby i zabawy dla uczniów naszej szkoły
  • przedstawienie „Kopciuszek”
    - z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole
    - w Oddziale Onkologii Dziecięcej w Klinice w Zabrzu
    - z okazji Dnia Matki w naszej szkole

W roku szkolnym 2008/2009
  • wystawiliśmy przedstawienie „Jaś i Małgosia” z okazji 25lecia naszej szkoły
  • przygotowaliśmy andrzejki – wróżby i zabawy dla uczniów naszej szkoły „Wróżka w kapciuszkach”

W roku szkolnym 2009/2010
Przygotowaliśmy z okazji andrzejek przedstawienie „Zwierzęta w piosenkach”

W roku szkolnym 2010/2011
Przygotowaliśmy z okazji andrzejek inscenizacje wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy „Zwierzęta i przyjaciele”

Przedstawienie pt: ,,Księżniczka na ziarnku grochu”

W środę 4 marca grupa nauczycieli z Teatru ,, Po godzinach..” zaprezentowała się z przedstawieniem pt: ,,Księżniczka na ziarnku grochu”. Jak zawsze salwy śmiechu i gromkie brawa towarzyszyły oglądaniu przedstawienia. Warto dodać, że to sami nauczyciele są autorami scenariusza, adaptacji, scenografii, kostiumów i muzyki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Czerwony Kapturek 2013

dnia 14.03  z okazji Dnia Kobiet szkolny Teatr  "...Po godzinach" wystawił przedstawienie czerwony kapturek szuka księcia. W przedstawieniu udział wzięli uczniowie i nauczyciele naszej placówki.

Zabawa Andrzejkowa 2011

Dnia 01.12.2011 r. odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa, podczas której wystąpił Teatr Integracyjny "Po Godzinach...". W przedstawieniu udział wzięli: Ewa Potrzebka, Barbara Zalewska, Natalia Niedbała, Elżbieta Galinajtys, Justyna Tyczyńska, Zbigniew Krupa.

Walentynki 2011

W dn. 15 lutego bawiliśmy się świetnie na imprezie walentynkowej przygotowanej przez teatr "...po godzinach" i klasę 3A. Scenki rodzajowe z życia zakochanych zwierząt w wykonaniu nauczycieli, rodziców i uczniów skrzyły się dowcipem i humorem. Po obejrzeniu występów uczniowie bawili się na dyskotece i w trakcie różnorodnych konkursów. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek dla wszystkich.

Zabawa Andrzejkowa 2010

Dnia 26.11.2010 r. odbyła się w naszej szkole zabawa Andrzejkowa. Podczas zabawy wystąpił teatr integracyjny "Po Godzinach …", z przedstawieniem Zwierzaki i przyjaciele.

W inscenizacji wykorzystano wiersze J.Brzechwy i J.Tuwima: Żaba, Okulary, Indyk, Igła z nitką, Kokoszka Smakosza, Koziołeczki, Jajo, Kwoka.

Występowali uczniowie ZSS Nr 41, rodzice i nauczyciele. Zabawa była wyśmienita.
Występ zakończył się bisem i gromkimi brawami.