Notice: The insert tag "env::page_title" is deprecated. Please use "page::pageTitle" instead. in …/system/libraries/Controller.php on line 2139
#0 [internal function]: __error(1024, 'The insert tag ...', '/home/klient.dh...', 2139, Array)
#1 …/system/libraries/Controller.php(2139): trigger_error('The insert tag ...', 1024)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(193): Controller->replaceInsertTags('...')
#6 {main}

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/sp41s2/old_www/public_html/system/functions.php:163) in …/system/libraries/Template.php on line 267
#0 [internal function]: __error(2, 'Cannot modify h...', '/home/klient.dh...', 267, Array)
#1 …/system/libraries/Template.php(267): header('Vary: User-Agen...', false)
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(219): Template->output()
#6 {main}

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/sp41s2/old_www/public_html/system/functions.php:163) in …/system/libraries/Template.php on line 268
#0 [internal function]: __error(2, 'Cannot modify h...', '/home/klient.dh...', 268, Array)
#1 …/system/libraries/Template.php(268): header('Content-Type: t...')
#2 …/system/modules/frontend/FrontendTemplate.php(219): Template->output()
#6 {main}
Ogłoszenia - Szkoła Podstawowa Nr 41 Specjalna w Zabrzu - oddział przedszkolny oraz Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem. W ofercie szkoły dogoterapia, hipoterapia oraz wczesne wspomaganie

Informacja dotycząca Stypendium Szkolnego

WYPEŁNIONY WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2018/2019 NALEŻY ZŁOŻYĆ DO DNIA 14.09.2018 wraz z obowiązującymi załącznikami (dokładne objaśnienia znajdują się we wniosku).

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny

Rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Cieszymy się, że znowu jesteśmy razem, co więcej, przywitaliśmy nową koleżankę i nowych kolegów.

Zebranie rodziców - WWR

W piątek 7.09.2018 r. o godz. 14.00 odbędzie się zebranie rodziców dzieci objętych zajęciami z Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Zebranie rodziców uczniów, którzy w październiku wyjeżdżają do Essen

W czwartek 6.09.2018 r. o godz. 10.00 odbedzie się zebranie rodziców uczniów, którzy w październiku wyjeżdżają do Essen w ramach Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży „Nie mówię, ale się porozumiewam”.

Informacja dla rodziców - dowóz uczniów

Informacja dla rodziców dot. dowozu uczniów. Prosimy o zapoznanie się.