Zasady rekrutacji do oddziału przedszkolnego

Uwaga!
Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego nie podlegają rekrutacji elektronicznej.
Prosimy rodziców o bezpośrednie zgłoszenie dziecka w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 -15.00 lub pod numerem tel. 32 217 02 15

Zasady przyjmowania dzieci do oddziału przedszkolnego

1. Do Oddziału Przedszkolnego przyjmowane są dzieci na pisemny wniosek rodziców (prawnych opiekunów) posiadające aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego z uwagi na niepełnosprawność intelektualną:
    • autyzm,
    • niepełnosprawność ruchowa,
    • niepełnosprawność – dziecko słabosłyszące;
    • niepełnosprawność – dziecko słabowidzące;
    • niepełnosprawność sprzężoną.

Przyjmowanie dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 41 Specjalnej odbywa się w oparciu o dokumentację:

• orzeczenie do kształcenia specjalnego wydanego przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną,
    • pisemny wniosek rodziców/opiekunów prawnych do dyrektora szkoły,
    • wniosek rodziców/opiekunów prawnych do organu prowadzącego szkołę,
    • dokument organu prowadzącego skierowany do dyrektora szkoły w sprawie zapewnienia realizacji zajęć w oddziale specjalnym.

Uwaga! Wnioski do wypełnienia w sekretariacie szkoły.

Plakat informacyjny

Nabór do oddziału przedszkolnego