Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2012/2013
Semestr 1
SZKOŁA PODSTAWOWA
- Oddział przedszkolny „A” – wychowawca mgr Joanna Gajzler
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
I miejsce na miejskim XIII Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych - Gliwice - Oddział przedszkolny „B” – wychowawca mgr Katarzyna Kaziród – Wójcik
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
II miejsce w szkolnym konkursie na „Najładniejsze przebranie” podczas Balu karnawałowego
- Oddział Rewalidacyjno – Wychowawczy – wychowawca mgr Marzena Jarząbek
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
I miejsce na MATP – Jastrzębie Zdrój
- Klasa 2a – wychowawca mgr Irena Rutkowska
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka” - Klasa 3a – wychowawca mgr Dorota Szmatlok
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka” - Klasa 3b – wychowawca mgr Natalia Niedbała
Wyróżnienie w miejskim konkursie „Zabrze moje miasto”
III miejsce w miejskim konkursie „Anioły są takie zielone” - Klasa 3c – wychowawca mgr Elżbieta Galinajtys
III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
- Klasa 4a – wychowawca mgr Dorota Kaliszewska
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka” - Klasa5a – wychowawca mgr Agata Jakubowska
Wyróżnienie w miejskim konkursie „Jesienne cudaki”
III miejsce na Wojewódzkim Regionalnym Meetingu Olimpiad Specjalnych w biegach przełajowych - Tychy
- Klasa 6a – wychowawca mgr Barbara Głuch
II miejsce w konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
GIMNAZJUM
- Klasa Ia – wychowawca mgr Agnieszka Paluch
I miejsce w miejskim konkursie „Anioły są takie niebieskie” - Klasa Ib – wychowawca mgr Barbara Gaj
I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka” - Klasa IIa – wychowawca mgr Barbara Zalewska
II miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Bowlingu – Poznań
III miejsce na Wojewódzkim Regionalnym Meetingu Olimpiad Specjalnych w biegach przełajowych – Tychy
- Klasa IIb – wychowawca mgr Alina Deja/mgr Agnieszka Kazimierska – Bauerek
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Świąteczna bombka”
- Klasa IIIa – wychowawca mgr Marlena Pokusińska
Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Barwy jesieni”
Semestr 2
SZKOŁA PODSTAWOWA
- Oddział przedszkolny „A” – wychowawca mgr Joanna Gajzler
II miejsce (Srebrna Maska) na 59 miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka - Oddział przedszkolny „B” – wychowawca mgr Katarzyna Kaziród – Wójcik
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”
Oddział Rewalidacyjno – Wychowawczy – wychowawca mgr Marzena Jarząbek
Udział w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka” - Klasa 1a – wychowawca mgr Karolina Mrosek
II miejsce (Srebrna Maska) na 59 miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka
- Klasa 2a – wychowawca mgr Irena Rutkowska
II miejsce w regionalnym turnieju piłki nożnej
IV miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym - Klasa 3a – wychowawca mgr Dorota Szmatlok
Udział w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka” - Klasa 3b – wychowawca mgr Natalia Niedbała
II miejsce (Srebrna Maska) na 59 miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka
I miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
II miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
III miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
III miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
- Klasa 4a – wychowawca mgr Dorota Kaliszewska
II miejsce (Srebrna Maska) na 59 miejskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka
II miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
III miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
Wyróżnienie w szkolnym konkursie „Segregujemy odpady”
II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”
- Klasa5a – wychowawca mgr Agata Jakubowska
I miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
II miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
III miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
III miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
Wyróżnienie na regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
- Klasa 6a – wychowawca mgr Barbara Głuch
Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wielkanocna pisanka”
GIMNAZJUM
- Klasa Ia – wychowawca mgr Agnieszka Paluch
I miejsce w regionalnym konkursie „Zimowy pejzaż”
II miejsce w regionalnym konkursie „Zimowy pejzaż” - Klasa IIa – wychowawca mgr Barbara Zalewska
I miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
IV miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
- Klasa IIb – wychowawca mgr Alina Deja/mgr Agnieszka Kazimierska – Bauerek
I miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
I miejsce w regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym
Dnia 5 kwietnia br. nasz szkolny Teatr Integracyjny „Rzepka” zaprezentował swoje najnowsze przedstawienie pt. „Stworzenie świata” na 59 Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka w Miejskim Ośrodku Kultury Guido w Zabrzu. Nasi uczniowe zajęli II miejsce, tym samym otrzymali nagrodę Srebrna Maska.
Serdecznie gratulacje dla uczniów oraz nauczycieli zaangażowanych w powstanie tego przedstawienia.
Uczeń ZSS nr 41, zawodnik S.T. O.S. Komety
JULIAN MIRGA
zdobył Wicemistrzostwo Polski
zarówno w konkurencji indywidualnej, jak i deblu
w IV Ogólnopolskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych
w Poznaniu w okresie: 30.11 – 02.12.2012r.