Święto Edukacji Narodowej

We wtorek,16 października, obchodziliśmy w naszej Szkole uroczystości związane ze Świętem Edukacji Narodowej i nie było lepszej okazji, aby w tym dniu z radością przyjąć do naszego grona nowych przedszkolaków i uczniów.

Uroczystość pasowania uświetnił występ najmłodszych dzieci w inscenizacji pięknej historii o tym „Jak wróbelek Elemelek uczył w szkole się literek”. Naszym kochanym Przedszkolakom i Pierwszoklasistom życzymy wielu radosnych chwil w naszej szkole, serdecznych kolegów i koleżanek, mądrych i cierpliwych nauczycieli oraz wielu, wielu sukcesów.

Wróć