Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole nie mają końca! W czwartek, 6 grudnia przyszedł do nas Mikołaj w asyście pięknego Anioła i bardzo usmolonego Diabła. Ponieważ w naszej szkole są wyłącznie grzeczne dzieci i  te małe, i te większe, i te całkiem duże, Diabeł zupełnie nie miał nic do roboty. Mikołaj i Aniołek rozdawali słodkie pierniki, pozowali do zdjęć i było bardzo wesoło. Dziękujemy za tę radość naszym wspaniałym rodzicom.

W piątek ponownie do nas zawitał Mikołaj z przedstawieniem przygotowanym przez młodzież z sąsiadującego z nami Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 3, który przygotowała Pani Małgorzata Baryła. Historia kradzieży worka św. Mikołaja była tak poruszająca, że sporo dzieci włączyło się do akcji odzyskania zdobyczy. Przy takim zaangażowaniu zwycięstwo było kwestią czasu. Wszystkie dzieci ponownie zostały obdarowane słodkimi upominkami.

We wtorek czeka nas kolejne spotkanie z Mikołajem. Obejrzymy występ naszych najmłodszych uczniów i przedszkolaków, których przygotowuje Pani Joasia Gajzler. Z krótkim recitalem wystąpią uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Zabrzu oraz odwiedzą nas nasi cudowni przyjaciele z Fundacji „Nadzieja dzieci”, którzy co roku obdarowują naszych wychowanków fantastycznymi światecznymi paczkami.

Na wtorkową imprezę srdecznie zapraszamy całe rodziny!

Wróć